Elbląg. Artystyczne ferie w Światowidzie! Zabawę urozmaici sztuczny śnieg

Źródło ilustracji: „Światowid”.

Dzieci mogą wykazać się pomysłowością i fantazją

Ferie to dla dzieci i młodzieży czas odpoczynku, a dla rodziców często wyzwanie, jak ten czas zagospodarować. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu przygotowało interesująca ofertę dla dzieci, które chcą wziąć udział w artystycznych aktywnościach – wynika z informacji, przekazanych nam przez Redakcję Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu:

Tematem przewodnim feryjnych zajęć będzie zima. Dzieci wykonają zimowe chatki, bałwany a zabawę w czasie wolnym urozmaici sztuczny śnieg. Stworzymy masę ozdób, podkładek, mas plastycznych, zimowych obrazów oraz przedmiotów domowego użytku. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy. Zapraszamy!

– Z myślą o najmłodszych mieszkańcach Elbląga, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu przygotowało ciekawą ofertę na ferie zimowe. W tym roku proponujemy ferie ogólnoplastyczne, w trakcie których dzieci wzbogacą swoją wiedzę i będzie to dla nich wyjątkowa okazja do twórczej, samodzielnej pracy, dającej możliwość wykazania się pomysłowością i fantazją – zapowiadają organizatorzy.

– Na dzieci codziennie od poniedziałku do piątku będzie czekać wiele aktywności. Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 10.00 do 12.00. Karnety można zakupić na dwa tygodnie lub minimum na tydzień. Koszt udziału dziecka to 150 zł za tydzień – dodają organizatorzy.

Źródło ilustracji: „Światowid”.

Terminy zajęć: 24.01-28.01.2022 – tydzień I; 31.01-04.02.2022 – tydzień II.

Zapisy i więcej informacji: Tel. (55) 611-20-85, e-mail:  agata.marcinkowska@swiatowid.elblag.pl – poinformowało Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.