Jak podrywają zwierzęta? Zobacz zakochanych innych mieszkańców Ziemi. 13 i 14 lutego 2021 Gdański Ogród Zoologiczny i Cafe ZOO zapraszają na walentynkowy weekend tropem dzikich zwierząt

Źródło ilustracji: Gdański Ogród Zoologiczny.

Dowiedz się jak dbać o dobry nastrój na randce, a czego lepiej nie robić…

Zoo przygotowało dla zwiedzających grę terenową, dzięki której goście będą mogli zgłębić tajemnice miłosnych historii zwierząt mieszkających w gdańskim zoo. Dowiemy się jakie są skuteczne sposoby na podryw niektórych gatunków i czym nie powinien chwalić się jeden z gatunków małpy człekokształtnej – zachęca Malwina Spandowska – specjalista ds. marketingu w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym.

Grę w formie quizu online opublikowano w piątek (12.02) na stronie internetowej zoo (www.zoo.gda.pl) oraz na profilu Facebook’owym (@zoogdansk). Chętni mogą wziąć udział w grze na własnych urządzeniach (smartfonach, tabletach, itp.). Podpowiedzi do rozwiązania quizu będzie można znaleźć na specjalnych walentynkowych tabliczkach, które umieszczone są w pobliżu wybiegów zwierząt. Do dyspozycji gości jest również mapka zoo z zaznaczonymi punktami, które wskazują gdzie szukać podpowiedzi.

Po rozwiązaniu gry Cafe ZOO (foodtruck stacjonujący przy słoniach) zaprasza na walentynkowe promocje! Osoby, które wypełnią poprawnie całą grę i okażą w Cafe ZOO potwierdzenie ukończonej zabawy (po ukończeniu quizu na urządzeniu pojawi się komunikat o zdobytym wyniku) będą mogły skorzystać ze specjalnych cen na walentynkowe pyszności: Espresso i filter coffe za 5 zł; Cappuccino i Cafe Latte za 6 zł; Czekolada na gorąco 200 ml za 5 zł

Zabawa trwa przez cały weekend, tj. 13 i 14 lutego 2021 w godzinach otwarcia zoo (wejście do ZOO 9.00 – 14.00, zwiedzanie do godziny 15.00). Promocja w Cafe ZOO obowiązuje tylko w weekend 13 – 14 lutego 2021 dla biorących udział w grze terenowej. Koszt biletu pełnopłatnego wynosi 15 zł, ulgowego 10 zł, rodzinnego 45 zł.

Zapraszamy do zabawy! – zachęca Malwina Spandowska – specjalista ds. marketingu w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym.

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *