Tczew. Master mind webinar: Biznes na odległość. Dom Przedsiębiorcy  w Tczewie zainaugurował cykl unikatowych szkoleń

Fot. Kazimierz Netka.

O zasadach budowania biznesu opartego na marce osobistej

Dom Przedsiębiorcy w Tczewie rozpoczął 10 lipca 2020 roku cykl webinarów – zdalnych spotkań o charakterze mastermindów. Uczestnicy tych konferencji dowiadują się jak funkcjonować w biznesie online. W czasach pandemii, zamrożenia gospodarki, umiejętności tego rodzaju są niezwykle cenne.

Organizator – Dom Przedsiębiorcy w Tczewie – zaprosił na to webinarium specjalistów praktyków, mogących poszczycić się sporymi osiągnięciami. Kto brał udział w tczewskim mastermind (po polsku znaczy to np. mistrz intelektu, planowania; strateg realizujący duże przedsięwzięcia), wiele mógł zyskać.

Master MInd webinar: Biznes na odległość. Serdecznie zapraszamy na Webinarium! – napisali organizatorzy 7 lipca, w zaproszeniu na to spotkanie. Porozmawiajmy online o biznesie i o tym co możemy dla siebie zrobić! Bądź z nami, rozpoczynamy nowy cykl spotkań online – serdecznie zapraszamy! Termin: Piątek 10 lipca, godz. 10.00. Program webinarium obejmował m.in. następujące zagadnienia:

Jak prowadzić biznes odporny na nowe zagrożenia? Jakie są cienie i blaski takiej działalności? Jakie kroki musisz przedsięwziąć by postawić nogę w biznesie on line? Czasy się zmieniły, to zdanie nabrało na aktualności mocno w marcu 2020.
Możesz nic nie robić czekać aż wszystko wróci do normy, masz takie prawo. Możesz się stresować jak to będzie i czy jakoś będzie, tez masz takie prawo. Możesz zacząć działać i prowadzić swój biznes w taki sposób by stał się maksymalnie odporny na nowe, nieznane nam zagrożenie. Do tego rozwiązania będziemy Cię zachęcać bo wiemy, że jedyne co jest w życiu pewne to zmiana.

Rozpoczynamy cykl onlinowych master mindów jak funkcjonować w biznesie online, jakich narzędzi używać ,jak promować i sprzedawać usługi i produkty i przede wszystkim jak budować swoją markę w gąszczu internetowych kilobajtów danych. To wcale nie jest łatwy kawałek chleba, więc pod okiem praktyków i marek które w tym biznesie już działają będziesz mógł postawić pierwszy krok.

Nasi goście, współorganizatorzy i partnerzy: Marzena Grochowska – Brainolog; Adam Plutowski – Plutowski Consulting; Przemysław Karczyński – Doradca Klienta Instytucjonalnego Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie; Piotr Starzecki – Przedsiębiorca – You Restauracja oraz E-spożywka.pl – napisali Organizatorzy w zaproszeniu na Master MInd webinar: Biznes na odległość.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym spotkaniu.

Mam nadzieje, że wszystko dobrze się ułoży i w przyszłym roku będziemy się śmiać z COVID-u – powiedział Krystian Jendrzejewski – kierownik Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, inaugurując spotkanie.

Źródła ilustracji: prezentacja pokazana podczas webinarium

Podczas webinarium mówiono m.in. o zasadach master mind, o biznesie online zbudowanym na marce osobistej (przedstawiono plusy i minusy takiego biznesu; model jego tworzenia krok po kroku; trzymanie się schematu; narzędzia potrzebne w tego rodzaju działalności gospodarczej, budowanie marki). Przedstawiono też wyniki badań, a także ofertę Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Wkrótce następne interesujące zdalne seminarium, 16 lipca 2020 roku. Poinformował o tym Krystian Jendrzejewski – kierownik Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, kierownik Biura Wspierania Przedsiębiorczości: Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji online z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną!

Wsparcie dla przedsiębiorców z Kociewia – konferencja online

Data: 16 lipca godz. 10:00

Rejestracja na: konferencja@strefa.gda.pl

AGENDA:
10:00 – Powitanie, sprawy techniczne – Igor Nagraba, PSSE

10:05 – Pomoc publiczna na nowy projekt inwestycyjny – Jarosław Szponarski, PSSE

10:25 – Najważniejsze instrumenty wsparcia przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej – Dominika Kazimierczyk, PSSE

10:35 – Pakiet Pomocowy – Pożyczki unijne dla przedsiębiorców – Emilia Galas, Bank Gospodarstwa Krajowego

10:45 – Granty na uzbrojenie nowych terenów inwestycyjnych – Maciej Silarski, Invest in Pomerania

11:00 – Podsumowanie spotkania – Igor Nagraba, PSSE

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się za pomocą Microsoft Teams, a link z zaproszeniem zostanie przesłany na adres mailowy podany podczas rejestracji – poinformował Krystian Jendrzejewski – kierownik Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Kazimierz Netka

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *