Bierz przykład z gminy Kobylnica, zachęcaj ludzi

Źródło ilustracji: Gmina Kobylnica

Na ulicach pojawiły się banery z hasłem „Zostań w domu”

W sześciu miejscach na terenie Gminy Kobylnica w woj. pomorskim, powiat słupski, pojawiły się specjalne banery zachęcające mieszkańców do pozostania w domach i unikania kontaktu z innymi ludźmi w czasie pandemii koronawirusa. Z pomysłem wywieszenia banerów wyszedł wójt Leszek Kuliński – wynika z informacji, które przekazał nam Karol Kotusiewicz – specjalista ds. wizerunku Gminy Kobylnica. Oto ciąg dalszy:

– Chcemy aby ta informacja, aby zostać w domach, dotarła do jak największej liczby osób. To ważne i potrzebne. Tym działaniem chcemy dotrzeć także do tych, którzy nie korzystają z mediów elektronicznych oraz Internetu – podkreśla wójt Leszek Kuliński.

Na banerach zamieszczona została ilustracja przedstawiająca rodzinę spędzającą czas w domu. W sąsiednim polu pojawił się apel: „Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich – jeśli możesz, zostań w domu!”.

Wcześniej apele o pozostanie w domach publikowane były m.in. na stronie internetowej Gminy Kobylnica i mediach społecznościowych. Informacje i komunikaty do mieszkańców wysyłane są także za pośrednictwem aplikacji mobilnych – informuje Karol Kotusiewicz – specjalista ds. wizerunku Gminy Kobylnica.

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *