Flex Poland laureatem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Zdobył nagrodę w kategorii: Kreator Polskiej Gospodarki

Na zdjęciu: Dyrektor Stanisław Motylski. Fot. Z Archiwum Flex Poland.

Osiągają sukcesy na rynkach międzynarodowych

Duże znaczenie dla tworzenia stanowisk pracy, dla prestiżu państwa w świecie, ma eksport. Poszerzanie rynku zbytu to bowiem popieranie możliwości rozwoju biznesu, zwiększanie zatrudnienia. Firmy, które charakteryzują się silna ekspansją zagraniczną są bardzo cenione. Tym bardziej, jeśli zajmują się wdrażaniem najnowocześniejszych technologii, osiągnięć nauki. Takim przedsiębiorstwem jest Flex Poland, w Tczewie na Kociewiu. Spółka ta wdraża w Europie technologię 5G – piątą generację sieci internetowej i telefonii komórkowej. Nic dziwnego, że takie firmy cieszą się dużym poważaniem.

– 29 września br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, odbył się finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Jednym z nagrodzonych przedsiębiorstw był Flex Poland z Tczewa – poinformowała Karolina Biesek – Marketing & PR Specialist Flex Poland.

Fot. Z Archiwum Flex Poland.

Ambasador Polskiej Gospodarki jest konkursem ogólnopolskim, organizowanym przez Business Centre Club. Celem jego jest wyróżnianie i promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych oraz dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych.

W tym roku firma Flex została nagrodzona w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku. Wyróżnienie to otrzymują firmy wykazujące wysoki stopień innowacyjności, dzięki której promują polską gospodarkę poprzez ofertę nowatorskich rozwiązań.

– Jest mi niezmiernie miło, że nasza firma została doceniona przez kapitułę konkursu. Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku, jest potwierdzeniem, że wprowadzane przez nas innowacje są nowatorskie na polskim rynku – powiedział Stanisław Motylski, Dyrektor Generalny Flex Poland. – Flex od zawsze wychodzi naprzeciw najnowszej technologii. Dzięki temu zdobywamy nowe kompetencje i stajemy się bardziej konkurencyjni. Chciałbym podkreślić, że to nasi pracownicy stoją na czele udoskonaleń w tczewskim oddziale. Ta nagroda została przyznana dzięki ich pomysłom, chęci wprowadzania zmian i ulepszania procesów w kampusie, za co serdecznie im dziękuję i gratuluję.

To już kolejne wyróżnienie Flex w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki. W 2017 r. roku firma została nagrodzona w kategorii „Najwyższa Jakość”, rok później w kategorii „Eksporter”, a w 2019 r. doceniona jako „Firma Globalna” – poinformowała Karolina Biesek – Marketing & PR Specialist Flex Poland.

Więcej wiadomości o konkursie i nagrodzonych firmach znajduje się na stronie https://www.bcc.org.pl/final-konkursu-ambasador-polskiej-gospodarki-2/ .

Kazimierz Netka

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.