Koncert charytatywny „Arie na dobry wieczór” zorganizowany przez Lions Club Gdańsk Amber, odbędzie się 12 listopada 2017 w Gdańsku. Pozyskane z koncertu środki przeznaczone zostaną na wsparcie poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy mieszkańców Pomorza.

KONCERT CHARYTATYWNY „ARIE NA DOBRY WIECZÓR” – LIONS CLUB GDAŃSK AMBER

Na rzecz wsparcia poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy mieszkańców Pomorza, odbędzie się w najbliższą niedzielę wieczorem w Gdańsku, specjalny koncert charytatywny.

Tytuł tego kulturalnego wydarzenia brzmi: „Arie na dobry wieczór”. Organizowany jest przez Lions Club Gdańsk Amber w dniu 12 listopada 2017 w Gdańsku, przy ul. Korzennej, w Ratuszu Staromiejskim. Panie: członkini Lions Club Gdańsk Amber Katarzyna Dobrzyniecka, dyrektor Loży Gdańskiej Business Centre Club oraz Beata Oworuszko – prezydent LC Gdańsk Amber kadencji 2017/2018, poinformowały nas, że pozyskane z koncertu środki przeznaczone zostaną na wsparcie, by pomóc poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy w kryzysowej sytuacji w obliczu nadchodzącej zimy.

Lions Club Gdańsk Amber jest stowarzyszeniem wchodzącym w skład największej na świecie międzynarodowej pozarządowej organizacji Lions Clubs International. Naszym mottem jest: „Służymy – We serve” – wolontaryjnie prowadzimy działalność charytatywną i prospołeczną. Nasz klub istnieje od 1998 roku. Od tego czasu udzieliłyśmy wsparcia wielu instytucjom, osobom prywatnym, organizacjom, szpitalom, szkołom i ośrodkom pomocy. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pracy, a także dzięki hojności wielu firm i ludzi zebrałyśmy w ciągu 19 lat dla potrzebujących około 1 800 000 zł.

Naszym obecnym zadaniem jest pomoc dla poszkodowanych mieszkańców Pomorza w wyniku nawałnicy, która miała miejsce w sierpniu 2017 roku. W tym celu w dniu 12 listopada 2017 roku o godz. 17:00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku organizujemy koncert charytatywny „ARIE NA DOBRY WIECZÓR”.

Gwiazdą naszego wieczoru będzie Leszek Skrla – solista Opery Bałtyckiej w Gdańsku, należący do czołówki polskich śpiewaków dysponujących głosem barytonowym, występujący na scenach operowych w Polsce i za granicą. Przewidujemy aukcję dzieł sztuki, zabawę fantową, słodki poczęstunek z lampką wina oraz wiele innych niespodzianek. Pozyskane z tego koncertu środki przeznaczymy na wsparcie poszkodowanych mieszkańców województwa pomorskiego.

Beata Oworuszko

Prezydent LC Gdańsk Amber kadencji 2017/2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *