Nasze artykuły wyróżniono w konkursach: Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Wyróżnienia dla naszej redakcji. Za teksty o morskich działkach oraz o niebezpiecznych kleszczach

Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego doceniły naszą redakcję. Znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych w dwóch ogólnopolskich konkursach. Uhonorowanie Laureatów odbyło się w Warszawie, 21 i 22 marca 2017 roku.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich po raz dwudziesty piąty przyznało prestiżowe nagrody za wybitne prace w prasie, radiu, telewizji i Internecie w mijającym roku. Nasz dziennikarz, Kazimierz Netka, zdobył wyróżnienie za cykl artykułów: „Jak podzielić nasze morze, czyli wyścig po działki na Bałtyku”, opublikowany w gazecie internetowej netka.gda.pl .

 

Rozstrzygnięty został również XXIII Konkurs pt. „W rolnictwie można pracować bezpiecznie”, organizowany przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W tej rywalizacji, Kazimierz Netka wyróżniony został za artykuł pt. „Kleszcze będą nas zarażać coraz częściej. Rozwojowi tych stworzeń sprzyja zmiana klimatu na Ziemi…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *