Stanisław Motylski nowym dyrektorem generalnym firmy Flex w Tczewie. Objął to stanowisko 1 grudnia 2020 roku. Flex produkuje m.in. urządzenia do transmisji radiowej najnowocześniejszej generacji, w technologii 5G

Na zdjęciu: Stanisław Motylski. Fot. z Archiwum firmy Flex.

Tu można znaleźć pomoc przy opracowaniu i budowaniu produktów, które zmieniają świat

Dyrektor Stanisław Motylski jest głęboko zakorzeniony w kulturze i wartościach firmy. W swojej karierze zawodowej zdobył bogate doświadczenie w zarządzaniu. Pracę we Flex rozpoczął w 2002 r. w dziale inżynieryjnym, następnie obejmował kolejne role w różnych działach. Był kierownikiem ds. zarządzania programami, po czym awansował na dyrektora ds. rozwoju biznesu. W ostatnim czasie odpowiadał również za całą halę mechaniczną, liczącą blisko 600 pracowników – wynika z informacji, które przekazała nam Karolina Biesek – Marketing & PR Specialist w spółce Flex.

Na zdjęciu: Stanisław Motylski. Fot. z Archiwum firmy Flex.

– Flex to firma oferująca nie tylko doskonałe usługi dla klientów, ale także miejsce, gdzie stawia się na rozwój pracowników. Cieszę się, że pracuję w organizacji, w której ludzie są kluczowym czynnikiem sukcesu. Tam, gdzie są dobrze zorganizowane zespoły, można wspólnie realizować cele, wprowadzać innowacje i szybko wdrażać ulepszenia – powiedział Stanisław Motylski, dyrektor generalny Flex w Tczewie. – Razem z wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowniczą polskiego oddziału Flex, będę kontynuował misję rozwoju firmy – zapowiada dyrektor Motylski, cytowany w komunikacie.

Stanisław Motylski ukończył Executive MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów certyfikowanej przez AIX-Marseille Graduate School of Management, a także studia podyplomowe “International Business” w Uniwersytecie Gdańskim. Posiada tytuł magistra inżyniera elektroniki bardzo wysokiej częstotliwości, uzyskany w Politechnice Gdańskiej.

Flex to światowej klasy partner produkcyjny, pomagający klientom z różnych branż w opracowaniu i budowaniu produktów, które zmieniają świat. Jako globalny zespół, Flex jest obecny w 30 krajach i odpowiada zrównoważonemu działaniu. Dzięki temu zapewnia swoim klientom innowacje technologiczne oraz rozwiązania związane z łańcuchem dostaw i produkcją. Oddział Flex w Tczewie od 2000 roku oferuje swoim klientom innowacyjne i elastyczne usługi oraz specjalistyczną wiedzę obejmującą różne dziedziny począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce. Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy to cztery hale o łącznej powierzchni przekraczającej 80 000 metrów kwadratowych. W trzech z nich prowadzony jest m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbka plastyczna blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, ładowarki do samochodów elektrycznych czy automaty samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego. Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z różnych branż, Flex codziennie udowadnia, że oferowane przez firmę rozwiązania, zaplecze techniczne i specjalistyczna wiedza stanowią gwarancję najwyższej jakości.

W Tczewie, na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, znajduje się należąca do spółki Flex fabryka, produkująca urządzenia do transmisji radiowej najnowocześniejszej generacji, w technologii 5G, na rynek europejski.

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.