Gdańsk. Treningi z Mariuszem Wlazłym.  Wydarzenie dla młodzieży w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, w najbliższą sobotę.

Źródło ilustracji: AWFiS, Fundacja Mariusza Wlazłego.

Dwa sety: Polska – Chiny.

Niezwykłe atrakcje przygotowywane są w AWFiS w Gdańsku Oliwie, dla młodych miłośników siatkówki. W najbliższą sobotę, 15 czerwca 2019 roku, odbędzie się tam sportowe wydarzenie promocyjne, w ramach Projektu „Treningi z Mariuszem Wlazłym”.

Źródło ilustracji: AWFiS, Fundacja Mariusza Wlazłego

Tę siatkarską imprezę przygotowuje Fundacja Mariusza Wlazłego, a współorganizatorem jest Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku – poinformował nas dr hab. Jacek Olszewski z AWFiS w Gdańsku, wspierający to wydarzenie.  Trening z Mariuszem Wlazłym odbędzie się 15 czerwca, w godzinach 11.00-16.00. Weźmie w nim udział około 100 dzieci i młodzieży z całej Polski. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Wraz z Mariuszem Wlazłym wystąpią:  Piotr Cyniak, Radosław Kolanek, Tomasz Derbis, Jarosław Nita oraz Agnieszka Gonerska”.

Oto szczegóły treningu: Miejsce: AWFiS,  ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk – hala XII. Godz. 10:00 – wejście WlazłyTeam na teren hali sportowej; godz. 11:00 – rejestracja dzieci; godz. 12:00 – uroczyste otwarcie Wydarzenia i rozpoczęcie treningu (krótkie wystąpienie i powitanie zebranych przez Mariusza Wlazło, a następnie przez JM Rektora AWFiS prof. Waldemara Moskę; godz. 14:00 – zakończenie treningu, konkurs wiedzy o siatkówce, pamiątkowe podpisy i zdjęcia; godz. 15.30 – rozegranie 2 setów pomiędzy WT a zawodnikami – studentami AWFiS z Chin; godz. 16:00 – zejście WlazłyTeam z terenu hali sportowej.

Więcej wiadomości na temat wydarzeń realizowanych przez Fundację Mariusza Wlazłego można znaleźć na stronach: http://fundacjawlazlego.pl/aktualnosci/video   lub  www.fundacjawlazlego.pl – informuje dr hab. Jacek Olszewski.

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *