Nagroda Mobile Web Award dla Forum Gdańsk.  Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu Internetowego przyznało temu Forum tytuł najlepszej aplikacji centrum handlowego w 2018 roku.

Źródło ilustracji: Forum Gdańsk.

Informacje o promocjach, wyprzedażach z dostępem do trójwymiarowej mapy.

Forum Gdańsk otrzymało nagrodę Mobile Web Award za aplikację mobilną w kategorii Best Shopping Mobile Application. Dzięki tej aplikacji użytkownik posiada informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach. Może zaplanować trasę z uwzględnieniem planowanych zakupów oraz odnaleźć zaparkowany samochód.

Komisja konkursowa Amerykańskiego Stowarzyszenia Marketingu Internetowego przyznała Forum Gdańsk tytuł najlepszej aplikacji centrum handlowego w 2018 roku. Stowarzyszenie doceniło ją przede wszystkim za jej funkcjonalność, design, kreatywność rozwiązań, interaktywność oraz łatwość użytkowania. Aplikacja jest bezpłatna – poinformowała nas Monika Ostrowska z Biura Prasowego Forum Gdańsk, w swym komunikacie podając też wypowiedzi:

– Wspólnie z agencją Amistad stworzyliśmy prostą, ale kompletną aplikację mobilną dla naszych klientów. Chcieliśmy ułatwić im dostęp do usług jakie oferuje Forum Gdańsk. Tylko w pierwszych miesiącach od uruchomienia aplikacji mamy blisko 6 tysięcy pobrań. Postawiliśmy na rozwiązania technologiczne i jak się okazuje to była słuszna decyzja – informuje Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk. I dodaje: – To wyjątkowe wyróżnienie, za które bardzo dziękujemy.

Aplikacja, która oszczędza czas i pieniądze

Aplikacja mobilna Forum Gdańsk to funkcjonalne i intuicyjne narzędzie dostępne zarówno dla użytkowników platformy iOS jak i Android, w dwóch wersjach językowych – polskiej oraz angielskiej. Użytkownik posiadający tę aplikację otrzymuje bieżące informacje o promocjach, wyprzedażach i planowanych wydarzeniach w Forum Gdańsk. Osoba korzystająca z rozwiązań technologicznych posiada dostęp do trójwymiarowej mapy Forum, a zatem może zaplanować trasę po wybrane produkty oraz z łatwością odnaleźć swoje auto.

– Aplikacja mobilna Forum Gdańsk cieszy się popularnością wśród naszych klientów. Robienie zakupów z aplikacją pozwala oszczędzać zarówno czas jak i pieniądze. To uniwersalne rozwiązanie dla osób, które szczególnie cenią sobie wygodę – mówi Marta Grabianowska, marketing manager w Forum Gdańsk. – Myśląc o potrzebach użytkowników aplikacji rozwijamy jej funkcjonalność. Niebawem wprowadzimy moduł kuponów rabatowych, który będzie dostępny w ramach Forum Club – informuje Marta Grabianowska.

Kod QR

Mobilny przewodnik Forum Gdańsk jest zintegrowany z infokioskami. Zawiera listę wszystkich lokali usługowych wraz z ich lokalizacją. Wystarczy znaleźć sklep w infokiosku, a następnie zeskanować wygenerowany kod QR by wyznaczyć trasę i przenieść ją do swojego telefonu.

Moduł „moja przymierzalnia”

Aplikacja mobilna Forum Gdańsk posiada moduł „moja przymierzalnia”, który ułatwia podejmowanie ostatecznej decyzji związanej z kupnem. Użytkownik aplikacji posiada możliwość fotografowania wybranych produktów i dodawania ich do listy zakupów wraz z nazwą sklepu oraz komentarzem. Przed dokonaniem transakcji klient może zweryfikować wybrane kolekcje, nie martwiąc się co i gdzie oglądał.

Inne moduły – zachęcamy do pobrania aplikacji.

***

Warto wiedzieć:

Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu Internetowego (Web Marketing Association) działające od 1997 roku w Bostonie, organizuje co roku konkurs, w którym biorą udział międzynarodowe organizacje oraz przedsiębiorstwa tworzące strony mobilne i aplikacje. Stowarzyszenie przyznaje prestiżową nagrodę w 96. kategoriach branżowych.

Link: https://www.mobile-webaward.org/mwa/winner.asp?eid=11743

Prezentacja aplikacji: https://youtu.be/O60qoFHxNWs

Przydatne linki: https://tiny.pl/txfph ; https://itunes.apple.com/us/app/forum-gdańsk/id1434383808?ls=1&mt=8

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *