Polferries wspiera Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Współpracuje z Muzeum II Wojny Światowej i z Gdańską Organizacją Turystyczną. Jak przeżywano święta podczas okupacji – wykłady na pokładzie promu

Na zdjęciu: Prom „Wawel” nocą. Fot. z Archiwum Polferries.

Polferries z partnerami przygotowany na Święta!

W piątek 24 listopada 2023 roku rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Polferries jest jego partnerem i z tej okazji armator przygotował szereg atrakcji dla swoich pasażerów – poinformował Michał Arciszewski – rzecznik prasowy Polskiej Żeglugi Bałtyckiej „Polferries”:

W ramach współpracy z Hotelem Radisson Blu w Gdańsku, wszyscy pasażerowie podróżujący promami polskiego operatora mogą wykorzystać specjalny świąteczny kod POLFERRIES CHRISTMAS, upoważniający do 15% zniżki na noclegi w okresie od 24 listopada do 23 grudnia 2023 roku. Hotel oferuje swoim gościom 145 pokoi o różnym standardzie. Lokalizacja w samym centrum miasta sprawia, że gdański Jarmark Bożonarodzeniowy będzie można odwiedzić po zaledwie kilkuminutowym spacerze. Więcej informacji o promocji dostępne na stronie Polferries.

Ponadto w rejsach 15 grudnia z Gdańska i 16 grudnia z Nynashamn przedstawiciele Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku wygłoszą prelekcje dotyczące celebracji świąt Bożego Narodzenia w okresie okupacji.

Na zdjęciu: Podpisanie umowy dotyczącej współpracy Polferries i Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Fot. Kazimierz Netka.

Przypominamy, że Polferries jest partnerem Muzeum II Wojny Światowej i wszyscy pasażerowie, którzy zachowają kartę pokładową, mogą zakupić ponad 20% taniej bilet normalny na wystawę główną Muzeum. Z oferty można skorzystać do 30 dni od podróży dowolnym promem i dowolną linią Polferries.

We współpracy z Gdańską Organizacją Turystyczną, Polferries wprowadził do sklepów na pokładach promów Nova Star i Wawel świąteczne zestawy prezentowe. Wprost nawiązują do stolicy Pomorza i z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach obdarowanych. Upominki można zakupić we wszystkich rejsach na linii Gdańsk-Nynashamn aż do Świąt Bożego Narodzenia. Dostępne są kubki, herbaty zimowe, słodycze, torby i inne świąteczne upominki.

Na pokład promów Polferries można zabrać tyle pamiątek z gdańskiego jarmarku, ile tylko uniesiecie – bez żadnej dopłaty. „Nadbagaż” w promowym słowniku polskiego operatora nie istnieje.

Przeżyj świąteczną przygodę na Bałtyku z Polferries! – zachęca Michał Arciszewski – rzecznik prasowy Polskiej Żeglugi Bałtyckiej „Polferries”.

(K.N.)

Proszę, czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *