Spółka NDI znowu nagrodzona przez Państwową Inspekcję Pracy.  NDI doceniono za troskę o osoby, zatrudnione przy rozbudowie i modernizacji sieci drogowej oraz kolejowej w Porcie Zewnętrznym w Gdańsku

Fot. z Archiwum NDI S.A.

Budują bezpiecznie

22 listopada w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Buduj bezpiecznie”. Sopocka firma NDI została doceniona za prace przy projekcie rozbudowy i modernizacji sieci drogowej i kolejowej w Porcie Zewnętrznym w Gdańsku, zdobywając II miejsce – poinformowała Magdalena Skorupka-Kaczmarek – przedstawicielka spółki NDI do kontaktu z mediami. Oto dalsza treść komunikatu:

Fot. Kazimierz Netka

Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcji Pracy – Okręgowego Inspektoraty Pracy w Gdańsku, a cel tej rywalizacji: promowanie wykonawców robót budowlanych, którzy na co dzień zapewniają bezpieczne warunki pracy wszystkim pracownikom uczestniczącym w procesie inwestycji.

Fot. z Archiwum NDI S.A.

–  Bezpieczeństwo pracowników na budowie zawsze jest dla mnie sprawą priorytetową. Projekt,  za który otrzymaliśmy nagrodę cechuje nie tylko wysoka jakość wykonanych robót i dobra współpraca z inwestorem, ale przede wszystkim bezpieczne jej realizowanie. Bardzo się cieszę, że NDI sp. z o.o. w tym roku po raz kolejny zostaje docenione i wyróżnione przez kapitułę PIP.  Utwierdza to w przekonaniu, że projekt jest realizowany na wysokim poziomie BHP – powiedział kierownik budowy NDI Maciej Szymański.

Fot. Kazimierz Netka

Projekt rozbudowy i modernizacji sieci drogowej i kolejowej w Porcie Zewnętrznym w Gdańsku – realizowany przez NDI sp. z o.o. – w tym roku otrzymał drugą nagrodę w konkursie Buduj Bezpiecznie. W ubiegłym roku również drugie miejsce otrzymała realizacja budowy kompleksowego centrum sportowego Marynarki Wojennej w Gdyni. W 2016 roku NDI SA zajęło I miejsce za budowę nabrzeża z przyległymi placami składowymi na terenie Portu DCT w Gdańsku i III miejsce za budowę budynków mieszkalnych „TRE – MARE” w Gdańsku – wynika z informacji, które przekazała nam Magdalena Skorupka-Kaczmarek – przedstawicielka spółki NDI do kontaktu z mediami.

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *