Storytelling dla podróżników. Warsztaty dla początkujących i zaawansowanych, 18 listopada 2019 roku, godz. 18.00 – 21.00 w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku

Źródło ilustracji: Otwarty IKM

Wykład dla pasjonatów podróżowania; weteranów – globtrotterów; marketingowców

Piszesz bloga? Wrzucasz zdjęcia na Instagramie? Publikujesz artykuły w internecie? Chcesz napisać książkę podróżniczą? Zgłoś się na bezpłatne warsztaty dla globtrotterów, które w ramach Otwartego IKM poprowadzi Adam Majewski.

Podczas warsztatów dowiesz się: czym jest storytelling; jak wykorzystywać różne formy narracyjne; na co zwracać uwagę podczas relacjonowania podróży; czego oczekuje odbiorca; jak opisywać dokonania oraz przedstawiać emocje – zachęca Adam Majewski – pisarz i podróżnik.

– Omówimy sposoby wykorzystywania prostych narzędzi telefonu, tabletu, aparatu lub kamery wideo – dodaje. Poznamy przykłady dobrych praktyk w dziedzinie storytellingu zarówno teksty, jak i relacje fotograficzne oraz filmowe.

Źródło ilustracji: Otwarty IKM

Adam Majewski (ur. 1979) – pisarz i podróżnik, trener biznesu, wykładowca akademicki, od 2003 w branży public relations, był rzecznikiem prasowym, dyrektorem wydawnictwa i prezesem agencji PR, uprawia kolarstwo przełajowe, miłośnik Syberii i Ałtaju.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, za pośrednictwem strony internetowej: http://otwarty.ikm.gda.pl/2019/10/31/storytelling-dla-podroznikow-warsztaty/ ; https://www.facebook.com/events/488773718381577/

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *