Europejski Tydzień Młodzieży w gdańskim tramwaju. Stowarzyszenie Morena zaprasza na edukacyjną przejażdżkę z Oliwy do Siedlec.

Źródło ilustracji: Stowarzyszenie Morena.

Zabierz się na przejażdżkę zabytkowym pojazdem! 

Już 10 maja w godzinach 13:30 – 15:30 na trasie Gdańsk Oliwa – Gdańsk Siedlce będzie kursował nasz EURO-TRAM!  Wsiądź na pokład i zostań członkiem załogi tramwaju do Europy – zachęca Szymon Knitter ze Stowarzyszenia Morena. – Świętuj z nami EUROPEJSKI TYDZIEŃ MŁODZIEŻY!  

Źródło ilustracji: Stowarzyszenie Morena

Co będziesz mógł zrobić? 1. dowiedzieć się dlaczego warto głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 2. wziąć udział w grze edukacyjnej. 3. zrobić pamiątkowe zdjęcie w foto-ramce EuroTram jest jedną z odsłon ogólnoeuropejskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej organizowanej przez Stowarzyszenie Morena, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk i Eurodesk Gdańsk w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży. Celem kampanii jest wzmocnienie świadomości młodzieży na temat ich tożsamości na poziomie lokalnym i globalnym. GŁOS MŁODZIEŻY JEST WAŻNY!

Źródło ilustracji: Stowarzyszenie Morena

Trasa tramwaju: OLIWA – Rybińskiego – Wita Stwosza – Wojska Polskiego – al. Grunwaldzka (Wrzeszcz) – al. Zwycięstwa – Podwale Grodzkie (Dworzec Gł.) – Hucisko – Nowe Ogrody – Kartuska – SIEDLCE – Kartuska – Nowe Ogrody – Hucisko – Podwale Grodzkie (Dworzec Gł.) – al. Zwycięstwa – al. Grunwaldzka (Wrzeszcz) – Wojska Polskiego – Wita Stwosza – Grunwaldzka – OLIWA. Kurs rozpoczniemy punktualnie o 13:31 z pętli w Oliwie. Serdecznie zapraszamy – namawia Szymon Knitter ze Stowarzyszenia Morena.

Link do wydarzenia na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/323252045039967/

(K.N.)

Czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *