Ponad 9 milionów Polaków cierpi na bezzębie. W Gdańsku powstała nowoczesna klinika implantologiczna

Fot. z archiwum Kliniki.

Skanery wewnątrzustne i cyfrowe projektowanie uśmiechu

W minioną sobotę, 23 marca, mieszkańcy Gdańska tłumnie przybyli na Dzień Otwarty, w ramach którego mieli okazję zwiedzić nowo powstałą Klinikę Implantologiczną Dr Sobczak. Wydarzenie to było dla Gości również okazją do poznania jej założycielki, autorki innowacyjnej metody leczenia bezzębia, ekspertki „Pytania Na Śniadanie” – Doktor Barbary Sobczak. Klinika jest ważnym punktem na zdrowotnej mapie miasta, gdyż problem bezzębia dotyka aktualnie coraz więcej osób – poinformowały Marta Dudek – PR Consultant i Adrianna Elbe – PR Consultant w Lensomai Communication:

– Misja Dr Sobczak? Zmiana życia naszych Pacjentów na lepsze – mówi doktor Barbara Sobczak.

Czy zdrowe zęby są dla Polaków priorytetem? Liczby zaskakują

Aktualne dane nie pozostawiają wątpliwości — stan uzębienia Polaków jest w bardzo złej kondycji. Aż 92% nastolatków i 99% dorosłych ma próchnicę (dane na podstawie badań ARC Rynek i Opinia), a dla wielu osób wizyta u dentysty to ostateczność, gdy ból utrudnia funkcjonowanie. Nieodpowiednia higiena, paradontoza, jak również lęk przed specjalistą sieją spustoszenie w uzębieniu. Doktor Barbara Sobczak, ceniona na świecie specjalistka, od lat udowadnia, że leczenie braków w uzębieniu może się odbywać w pełnym komforcie, bezboleśnie, a cały proces naprawy uśmiechu trwa zaledwie… kilka godzin. To wszystko za sprawą autorskiego protokołu leczenia Sobczak Concept:

Fot. z archiwum Kliniki.

– Doskonale wiem, jak stresujące i trudne są dla pacjentów wizyty u dentysty. Moim celem było więc opracowanie protokołu leczenia, który przyniesie oczekiwane efekty w jak najkrótszym czasie, ale przede wszystkim będzie się odbywał w dobrym samopoczuciu każdego zasiadającego na fotelu pacjenta. W pełni cyfrowy implantologiczny protokół leczenia Sobczak Concept właśnie to umożliwia – mówi doktor Barbara Sobczak.

Klinika, która poprawia zdrowie, uśmiech i… życie

W Klinice w Gdańsku znajduje się sześć gabinetów zabiegowych, laboratorium protetyczne oraz nowoczesne zaplecze techniczne: skanery wewnątrzustne, drukarki 3D i 5-osiowe frezarki Full HD, które pozwalają m.in. na nawigowane wprowadzanie implantów, czy cyfrowe projektowanie uśmiechu. Aby jeszcze mocniej zadbać o komfort pacjentów, w Klinice mieści się również sala do relaksu, a w niej fotele do masażu i rozgwieżdżony sufit. Klinika Dr Sobczak to więc nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale również indywidualne podejście do każdego Pacjenta już od momentu przekroczenia jej drzwi. O tym, jak leczenie w Klinice Dr Sobczak poprawia zdrowie i komfort życia, mieli okazję dowiedzieć się pacjenci, którzy w sobotę odwiedzili Klinikę:

– To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę tu dzisiaj porozmawiać z Państwem, uścisnąć dłonie i wymienić serdeczne uśmiechy – zwraca się do gości Doktor Barbara Sobczak – Obecność tak wielu naszych dotychczasowych i przyszłych Pacjentów z Gdańska to dla mnie świadectwo, że wybrałam najlepszą z możliwych ścieżek zawodowych. Zapewniam, że ja i cały mój zespół będziemy stale dążyć do doskonałości, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zwiedzający Klinikę mieli okazję poznać zespół Dr Sobczak, porozmawiać o rewolucyjnym protokole planowania w pełni cyfrowego dedykowanego osobom, które cierpią na bezzębie. Oficjalne otwarcie Kliniki to dla wielu mieszkańców Gdańska szansa na poprawę jakości swojego życia, uśmiechu i możliwość powrotu do utraconej radości cieszenia się z ulubionych posiłków – poinformowały Marta Dudek – PR Consultant i Adrianna Elbe – PR Consultant w Lensomai Communication.

(K.N.)

Proszę, czytaj również na portalu: netka.gda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *